Tiszaújvárosi Középiskolai Kollégium

Szállás

A tagintézmény szálláshelyeit a turizmus céljaira rendelkezésre lehet bocsátani. Ez elsősorban a nyári szünet idejére vonatkozik, de fogadhatunk csoportokat a szorgalmi időszakban is, ezért a kollégium házirendjének betartása mindenki számára kötelező.

A tanulói szobák díja 9 600 Ft/éjszaka. 18 év fölötti vendégek esetén ez megnövekszik +250 Ft/fő/éjszaka idegenforgalmi adóval. A kollégiumban a szobák bérelhetők, nem az ágyak. A szobák bérleti díja független attól, hogy hány fő veszi igénybe a szobát (a létszám lehet kevesebb az ágyak számánál, de több nem).

A szállás jellemzői: 3 ágyas szobák, 2 oldal (fiú/lány), 2 szint (2. és 3. emelet), szintenként 1 vizesblokk, lift nélküli lépcsőház. A férőhelyek számáról és a komfortosabb lehetőségekről a bérleti díjak táblázatából tájékozódhat.

Parkolási lehetőség: zárt, de nem őrzött parkoló.

A kollégium helyiségeit szállás és egyéb célokra a Mezőkövesdi Tankerületi Központ adja bérbe az intézményvezető és a tagintézmény-vezető előzetes engedélye alapján. A külső igénybe vevők a helyiségek időszakos átengedéséről megállapodást kötnek az arra jogosult vezetővel, és csak a rögzített időtartamban tartózkodhatnak az igénybe vett helyszínen. Az igénybe vevőket vagyonvédelmi kötelezettség terheli, és kártérítési felelősséggel tartoznak.

NTAK regisztrációs szám: EG20007960

Letöltés